FREEMEN

To były dobre czasy ;)


#1 2007-08-01 23:14:49

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Farmy - ważne!!!!!!!!!!

Niestety informacje jakie posiadam wskazują jasno, że _wszystkie_ nasze farmy są odwiedzane przez pewien inny sojusz. Powiedziałbym, że są to nawet działania celowe, które mają na celu spowolnienie naszego rozwoju - wskazuje na to skala zjawiska i odległości jakie pokonują farmerzy żeby dobrać się do naszych farm.
Jestem zmuszony narzucić dla dobra nas wszystkich pewne zasady, które uważam, że są konieczne.
Od tego momentu do jutra godziny 21:00 wszyscy germanie mają prawo farmić wszystko co się im podoba, a w szczególności prosi się o odwiedzanie:
mav12, paxsar, kobretti squad, dzikus z dżungli, chocobo, kasiek12, sqzipl, witja13, lopez266.
Przepraszam wszystkich że muszę narzucić taką dżunglę i chaos, ale wierzcie mi to jest absolutnie potrzebne !!!!!!
Mam nadzieję, że nikomu tym przykrości nie zrobię - nie taki jest mój cel. Z resztą ja też jestem tym, który na tym nie skorzysta.

Wiem, ze może się to wydawać dziwne, ale niech pozostałe plemiona też  farmią tak żeby nikt poza nami nie mógł czerpać zysku z farm.

Nazwijmy to oczyszczeniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pirotechnika.pun.pl www.tirup2010.pun.pl www.xxwwexx.pun.pl www.lwie-wzgorze.pun.pl www.cod4league.pun.pl