FREEMEN

To były dobre czasy ;)


#1 2007-06-12 23:09:19

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Opuszczają nasz sojusz

Tutaj będę wypisywał osoby, które zostają wydalone z sojuszu, bądź odchodzą same. Mam nadzieję, że zawsze uda mi się  dodać uzasadnienie...
Proszę o wyrozumiałość. Wiem, że w każdym wypadku znajdzie się ktoś kto będzie miał inne zdanie. Musimy dbać o poziom, który sami sobie narzuciliśmy.
Osoby wydalone z sojuszu nie powinny być przez nas farmione/atakowane przez 3 dni od wyrzucenia. Proszę o tym pamiętać. Może być inaczej jeżeli ktoś nas zdradził, ale w innych przypadkach to po prostu nie eleganckie.

1. 2007.06.12 23:15 - Ecku usunięty z sojuszu za znacznie odbiegające od średniej wielkości produkcji, które pozwalają na stwierdzenie, że przyszłość tego gracza jest zagrożona.
2. 2007.07.03 -16:58 - Tood usunięty z sojuszu - nie gra jest sittowany przez Mariusza; poza tym graczy bardzo przeciętny
3. 2007.07.25 - 19:50 - został usunięty z sojuszu za brak zainteresowania grą zespołową, a także za dwie niezbyt mądre akcje (zaczapianie Świniaka i rozbicie 3/4 wojska na sabdam222)

Offline

 

#2 2007-06-13 16:08:56

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Opuszczają nasz sojusz

eleganckie nie eleganckie to nie ważne surowce są potrzebne i niema co czekać w przypadku Ecku proponowałem mu zastępstwo lecz pozostawił to bez odpowiedzi coś jak nasz kolega Goldfryd


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#3 2007-07-25 19:56:28

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Opuszczają nasz sojusz

Usunąłem dzisiaj z sojuszu eweresta. Poniżej "Wymówienie". Niech będzie to przestrogą dla tych, którzy nie myślą.

Witaj,

nie jest to dla mnie łatwe, bo jesteś w sojuszu już dość długo, ale musze podjąć trudną decyzję i usunąć Cię z naszego grona. Powodem nie jest twoje małe zaangażowanie, chociaż jest ono zdecydowanie za małe - nie odwiedzasz forum i nawet nie wiesz co się dzieje wokół Ciebie. Atakując świniaka naraziłeś nas na jego zemstę - to był gość z top30 w rankingu off. Daliśmy mu radę - przy tym osobiście poniosłem wielkie straty w wojsku ofensywnym.  Dzisiaj znowu zrobiłeś błąd i straciłeś prawie całe swoje wojsko. Tracąc wojsko def (falangi i druidów) naraziłeś pośrednio też swoich sąsiadów na większe straty, bo jeżeli trzeba byłoby Cię bronić to oni zgodnie z naszymi zasadami najszybciej by Ci pomogli. Powiedziałbym, że po raz kolejny wykazałeś się brakiem odpowiedzialności i poczucia przynależności do grupy.
Mam nadzieję, że nie będziesz miał do mnie osobistego żalu. Staram się wypełniać swoją rolę na tyle dobrze na ile mogę poświęcić czasu na grę.

pozdrawiam

rezoon

Offline

 

#4 2007-07-25 20:15:11

Rkarcz

sojusznik

7780777
Zarejestrowany: 2007-06-01
Punktów :   

Re: Opuszczają nasz sojusz

Cytujac Trola "Good job".........

Offline

 

#5 2007-07-25 20:43:20

ledge

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Punktów :   

Re: Opuszczają nasz sojusz

szkoda ze mnie nie będzie

Offline

 

#6 2007-07-25 21:55:48

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Opuszczają nasz sojusz

hehe staje sie popularny zaczynają mnie cytować xD ale wracając do sprawy graczy pokroju tintu czy tod nam tu nie trzeba


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tirup2010.pun.pl www.pirotechnika.pun.pl www.lwie-wzgorze.pun.pl www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.cod4league.pun.pl