FREEMEN

To były dobre czasy ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-07-19 20:00:43

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Zgłaszanie ataku

Ponieważ mnie może nie być więc jeżeli widzimy atak piszemy do wszystkich wiadmość tzn. w polu adresat wpisujemy [ally]

Obowiązkowo podajemy:
1. Na którą naszą osadę idzie atak

2. Kto atakuje tzn. osada i nazwa gracza. Jeżeli jest kilka ataków to wymienić.

3. O której godzinie zauważyliśmy atak (czy od razu) i o której godzinie nastąpi

4. Jaki poziom murów, wałów i palisady + ilość pułapek

5. Ilość zapasów żywności w spichlerzu, całkowita pojemność spichlerza i godzinna produkcja po odjęciu wyżywienia swojego wojska (czyli to co jest wypisane po prawej stronie)


Uwaga ! Jeżeli ktoś ma mury, palisadę lub wały poniżej 10 poziomu to nie ma obowiązku przesyłania mu posiłków. Tyle się o tym mówiło, a niektórzy zlali to koncertowo - ja w każdym razie nie prześlę (chyba, że wcześniej zostały zburzone).

Offline

 

#2 2007-07-19 22:26:51

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Zgłaszanie ataku

co do murów itd sie zgadzam ja dodatkowo prosił bym o sprawdzenie mniej więcej kto idzie znaczy jakie jednostki jak to zrobić jeśli zlukacie atak to sprawdźcie ile wasza najwolniejsza jednostka idzie do napastnika w ten sposób wolno pozwolić sobie na pewną dedukcję bo jeśli atak idzie szybciutko to jazda więc gromadzimy anty kawalerie jeśli mega wolno to katapulty w przeciwnym razie jeśli nie katapulty lub tarany i jeśli macie mało surki i ją zużyjecie problemu nie będzie więc wolno uciec proponuje coś takiego rozbudować rynek i wtedy do naszych graczy można rozsyłać godzinę produkcyjną i mało co zrabuje wróg oczywiście ci co dostaną taką paczkę mają bezwzględny obowiązek to zwrócić jeśli tego nie zrobią chamów tu nie chcemy to odbijemy tą surkę od takiego delikwenta i zobaczy czy warto być nielojalnym


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cod4league.pun.pl www.pirotechnika.pun.pl www.xxwwexx.pun.pl www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.tirup2010.pun.pl