FREEMEN

To były dobre czasy ;)


#1 2007-07-14 14:30:00

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Farmy

Mam już dość sytuacji gdy ktoś narzeka na inną osobę, że podbiera mu farmy. Od tej chwili proszę zwracać baczną uwagę na farmy i ich przynależność - tzn. zawsze sprawdzać czy nowa farma nie jest już przypadkiem farmiona przez kogoś z naszych. Poza tym jeszcze raz powtarzam żeby załatwiać wszystkie sprawy między sobą i dążyć do kompromisu. Jak chcecie to mogę podzielić farmy. Tylko raz, że nie będzie się to niektórym podobało, a dwa, że nie będę wtedy słuchał tłumaczeń i dyskusji, bo na to nie mam czasu.

Offline

 

#2 2007-07-14 17:53:34

Rkarcz

sojusznik

7780777
Zarejestrowany: 2007-06-01
Punktów :   

Re: Farmy

A kto nie uslucha dobrych, kompromisowych rad, dostanie kopa w dupę i z wilka zmieni się w owcę... ;-)) Jak się nie podoba współpraca wewnątrz sojuszu to won i proszę martwić samemu o swój los.

Offline

 

#3 2007-07-14 20:35:03

KUBISZON

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-06-01
Punktów :   

Re: Farmy

Offline

 

#4 2007-07-14 23:49:35

aguti

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-07-01
Punktów :   

Re: Farmy

a ja proponuje stworzyc temat gdzie znajda sie propozycje osad ktore mogly by sluzyc za farmy, sa sytuacje ze nie farmimy bo nie wiemy czy nie ma ochrony od czlonka z naszego sojuszu


_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/
http://krzysztof.markiewicz.akcja.pl
_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/

Offline

 

#5 2007-07-15 14:48:22

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Farmy

ehhh podziały ?! uważam że jesteście kulturalnymi graczami i potraficie sie zachować  więc jeśli ktoś oczyścił sobie jakąś osadkę to sądzę że farminie należy pozostawić napastnikowi bo nie jest sztuką wjechać to pustej osady i zajebać surkę to jest chamstwo wobec gracza chodzi mi o nasz sojusz więc apeluję do wszystkich o rozsądek jeśli sobie ktoś coś wyczyścił to sie nie wpychajcie znajdźcie se własną nikt wam nie bronił zrobić tego wcześniej jeśli jednak to było czyszczenie zespołowe to jesteśmy już chyba na tyle dorośli że będziemy sie mogli  dogadać  co i jak z resztą jeśli pomaga sie już komuś to w ramach koleżeństwa i współpracy bezinteresownie
co do sposobu rezoona sądzę że to mi by sie nie spodobało ;P bo farmię sporo wiosek ale sprawdzam to czy ktoś ich z naszych graczy nie odwiedzał przede mną jeśli tak to nie ruszam są też takie które i farmię od dawien dawna i chyba należą mi sie jak najbardziej bo je czyściłem tłumacze to w swoich odczuciach ale to sie tyczy każdego jeśli ktoś z was se coś wyczyści albo farmi przede mną nie ruszam tego chyba że on sie szwenda po moich więc jeśli wam nikt nie obrabia dupy za przeproszeniem to wy nie róbcie tego innym


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xxwwexx.pun.pl www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.lwie-wzgorze.pun.pl www.pirotechnika.pun.pl