FREEMEN

To były dobre czasy ;)


#1 2007-06-15 13:40:04

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Koniec cackaniny !!

ci którzy myślą że sobie jeszcze pograją w spokoju to sie mylą pora was obudzić i przywołać do porządku raz że jest nas niewiele to dwa macie mało woja żaden sojusz przed nami nie czuje respektu i za nie dług zaczną w nas wjeżdżać V2, T+, B_O_S na co wy [piii ] czekacie na mikołaja ?! ja nawet nie jestem w stanie dostać sie na 1 miejsce z popem a co dopiero większość z was pewnie będziecie zbulwersowani czytając to bo wjadę paru osobą na ambicję ale wy moje odezwy i rezoona dotyczące armii olaliście nie wszyscy ale część tak  więc po uzgodnieniu z rezoonem ustaliliśmy że każdy z was ma 2 tygodnie czasu na osiągnięcie 75% ilości popa samego deffa w tym czasie każdy z was ma osiągnąć taką liczbę deffa sprawdzanie odbędzie się następująco każdy z was da mi lub rezoonowi albo komuś innemu ale to po ustaleniu z rezoonem na nie całe 5 minut zastępstwo jak ktoś nie wie jak sie to robi proszę pytać inspekcja odbywa sie w ten sposób że loguje sie na chwilkę do was sprawdzam waszego deffa porównuje z popem i tylko tyle następnie usunę moje zastępstwo u  was ci którzy nadal mają to gdzieś no cóż użyjcie wyobraźni bo nie będzie taryfy ulgowej ja wymagania które wam postawiłem spełniłem rezoon tak samo więc mamy prawo i od reszty tego wymagać macie sporo czasu im szybciej tym lepiej komu sie nie podoba sprawa prosta.
czas liczony jest od tej chwili (wysłania posta)


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pirotechnika.pun.pl www.tirup2010.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.lwie-wzgorze.pun.pl www.xxwwexx.pun.pl