FREEMEN

To były dobre czasy ;)


#1 2007-07-09 21:31:04

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Gendok

Tak sobie pomyślałem - gość miał pecha znalazł się jak kij w mrowisku, a mimo wszystko gra aktywnie tyle miesięcy. Nie mówię żeby go przyjąć do sojuszu, ale może mu w nagrodę dać spokój?

Offline

 

#2 2007-07-09 22:17:28

ledge

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Punktów :   

Re: Gendok

Może odpuścić mu na jakiś czas i sie poprzyglądać

Offline

 

#3 2007-07-09 22:31:15

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

hehe jeśli nie ma być u nas w soju to nie widzę powodu dla którego można by mu dać spokój rezoon jeśli chcesz  przyjmij go


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#4 2007-07-09 23:58:10

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

TroleX napisał:

hehe jeśli nie ma być u nas w soju to nie widzę powodu dla którego można by mu dać spokój rezoon jeśli chcesz  przyjmij go

już chyba nie warto - lawyer zrobił mu właśnie demolkę

Offline

 

#5 2007-07-10 00:06:38

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

xD to nie ma co oszczędzać tylko dojechać ja podeptam jeszcze harkiego bo sie jeszcze nie poddał


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#6 2007-07-10 09:07:54

lawyer44

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-05-25
Punktów :   

Re: Gendok

żeby ukrócić wasze dyskusje w temacie Gendoka:

Gendok 09.07.07 
RE^4: brak tematu 21:02:48 

No te katapulty troche szkód narobiły, dobrze pomyslane,
____________
Gendok napisał(a):

wiesz, jak ci napisze ze ja naprawde nie za bardzo wiem jak sie gra w ta gre to i tak mi nie uwierzysz,
nowy serwer mnie nie interesuje gram tak dla zabicie czasu,
katapulty - no zauwazylem ze ktos mi juz dobrego balaganu narobił -
czy skoncze gre - nie
Dlaczego mnie atakujesz ? chyba moze zeby przejąc osade, ale jak pisałem nie zabardzo chc4e mi sie wgłebiac w ta gre.
____________
lawyer44 napisał(a):

Witam,
Dziwię Ci się, że chciało Ci się wracać do swojej osady, nie masz szans na rozwój i spokojną grę. Lepiej spróbuj na nowym serwerze ;-)
aha, a ja oczywiście wiem, że nic nie pofarmię u Ciebie i ty też byś to wiedział, gdybyś policzył ile normalne jednostki off rzymian idą taką odleglość od mojej do twojej osady ;-) dzisiaj ugościsz moje katapulty i niestety to są straszne huligany i narobią Ci bałaganu :-)))
____________
Gendok napisał(a):

A witam,
wróciłem do gry po 2 tygodniach i ze smutkiem musze cię poinformowac ze dzisiaj mnie nie sfarmisz.
No i oczywiscie nie zapraszam cie ponownie ;-)

Offline

 

#7 2007-07-10 18:03:11

jpl

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-05-25
Punktów :   

Re: Gendok

Ej moze w sumie dajmy mu spokuj po co go niszczyc jak ktos moze przejac

Offline

 

#8 2007-07-10 18:11:01

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

jpl napisał:

Ej moze w sumie dajmy mu spokuj po co go niszczyc jak ktos moze przejac

stolicy nie można przejąć

Offline

 

#9 2007-07-10 19:57:57

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

można jeżeli ma już ponad 4 osady


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#10 2007-07-10 20:40:58

lawyer44

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-05-25
Punktów :   

Re: Gendok

jak mu odpuścimy to w końcu jakiś sojusz, który będzie chcial z nami wojować się do niego zgłosi i będzie problem

Offline

 

#11 2007-07-10 22:03:13

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

no zgodzę sie z lawem w  tej chwili koleś o podobnym nicku chce abym zostawił go przynajmniej na 4 tygodnie xD a inny proponuje mi codzienną daninę ale vlada sie nie mogła doczekać swoich 5 minut i zaingerowała więc i jemu nie odpuszczę co do gendoka to może być jak z vladą czy Kubiszonem albo rezoonem lub jeszcze innymi stali się silni więc jeśli gendok nie jest z nami to jest przeciwko


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#12 2007-07-11 08:05:01

lawyer44

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-05-25
Punktów :   

Re: Gendok

hmm, tylko że koleś jest sympatyczny
waham się...
może dajcie mu spokój na kilka dni i zobaczymy a jak nie spełni naszych oczekiwań albo stanie się dla nas zagrożeniem, to ja go zrównam z ziemią

Offline

 

#13 2007-07-11 11:24:59

Tempus

sojusznik

Zarejestrowany: 2007-05-25
Punktów :   

Re: Gendok

ciekawe...


,,...to nie sztuka zabić kruka, sztuką świeżą gołą dupą zabić jeża..."

Offline

 

#14 2007-07-11 11:54:53

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

Tempus napisał:

ciekawe...

Gendok ujął mnie swoją uprzejmością - i przy tym jest uparty jak diabli .... w sensie konta jeszcze nie skasował - ja bym to zrobił 10x
To co pogadać z nim na ten temat?

Offline

 

#15 2007-07-11 12:38:31

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Gendok

____________
Gendok napisał(a):

Witam,
Ładnie powiedziane ,,dokuczamy'' :-)
Myślę ze to jest propozycja której nie można odrzucić.
A więc ja sie będę w spokoju rozwijał jak ktoś będzie męczył to dam Ci znać, a jak przekroczę jakiś próg punktowy i będę sie rozwijał to mnie przyjmiecie do sojuszu. Z mojej strony możecie liczyć ze nic nie wywinę przeciwko wam
PZDR
Gendok
____________
rezoon napisał(a):

Witaj Gendoku,

grasz jeszcze?
tak sobie pomyśleliśmy, że mimo, że Ci dokuczamy to cały czas grasz, nie dajesz nam zarobić i jesteś przy tym sympatyczny człowiek. Uparta z Ciebie sztuka. No właśnie, nie wiem jak będziesz się zapatrywał na naszą propozycję, ale chcę Ci zaproponować pewien okres spokoju i pomóc Ci w rozwoju tzn. możemy np. pożyczyć Ci defa jeżeli ktoś Cię męczy. W zamian oczekujemy, że wejdziesz do naszego sojuszu jeżeli się rozwiniesz (tzn. będziesz się rozwijał).

pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gangmw.pun.pl www.servers.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.czarnymt2.pun.pl www.nightmarewarriorsforum.pun.pl