FREEMEN

To były dobre czasy ;)


#1 2007-06-06 17:25:57

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Reasumując...

jesteśmy w trakcie wojny i moim wezwaniem o produkcję woja niektórzy sobie dupę wytarli teraz małe podsumowanko mianowicie zacznę kolejno według ilości popa:
(ps. informacji dokładnych nie podaje ze względu na braki wiedzy ale potem sie dopisze jak pominę coś istotnego to nie piszcie zbulwersowani tylko napiszcie tu posta a ja to dopisze )

lawyer44 => gracz szybko sie rozwija w porównaniu z innymi wojo standardowe jednak proporcjonalnie do liczby popa za małe, wziął udział w akcji na gracza paxara straty przeciętne

KUBISZON => gracz o standardowym rozwoju i woju samodzielnie podjęta akcja w pojedynkę na Sweet Baby 2x akcja zbiorcza na Tolkusa i dedee
straty przeciętne

multimetr => brak informacji

rezoon => przeciętny rozwój siła militarna taka jaką wszyscy powinni dysponować udział w akcji na  paxara, krzysia, Tolkusa i w pojedynkę dokopał graczowi marszal straty średnie akcja obronna u TroleX, zwiady przed atakowe

vlada => koleżanka skora do pomocy udział w akcji obronnej TroleX i podjeła somaodzielny atak na Sweet Baby zwiady przed atakowe siły militarne standardowe stra straty standardowe

tintu20 => gracz z dolnej półki po mimo rozwoju brak odzewu i rejestracji na forum 0 udziału w akcjach brak zainteresowania sojuszem straty żadne

Tempus => siły militarne przeciętne rozwój przeciętny

ledge => rozwój i produkcja proporcjonalne do populacji [aut. rezoon]

TroleX => niezręcznie mi go opisywać ale jak wszyscy to wszyscy gracz o niskim rozwoju dużym woju przeprowadzone  samodzielne akcje na Spartakus, TAO, Sweet Baby, markopolo, paulocone, KsiążęXVIII
straty bardzo duże

ziemson1 => brak informacji

Dalhashar => udział w akcji na dedee i samodzielny atak na krzysia straty średnie wojsko przeciętne

RKarcz => udział w akcjach na Tolkus i dedee straty przeciętne wojsko przeciętne

Mystra => udział w akcjach na Tolkus i dedee straty średnie zwiady przed atakowe siła militarna taka jaką każdy minimalnie powinien mieć !

Mariusz93 => brak informacji

radi333 => udział w akcjach na Tolkusa i dedee wojsko przeciętne straty przeciętne

TooD => rozwój b. słaby, wojsko słabe [aut. rezoon]

jpl => udział w akcji pacyfikacji paxsar, wojsko przeciętne, straty przeciętne [aut. rezoon]

Ecku => brak informacji


tam gdzie brakuje informacji pasowało by coś wpisać także tam gdzie jest mało nie pamiętam wszystkiego więc proszę pisać tu posty tylko broń boże żadnych liczby wojsk mi tu nie podawać tam gdzie niema informacji o woju każdy proszony jest o napisanie mi wiadomości w travianie ze stanem faktycznym jeśli coś przekręciłem to tu lub na travianie proszę o info jeśli pominąłem to tak samo i ewentualne uwagi


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#2 2007-06-06 18:24:48

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Reasumując...

jak oceniałeś straty?
Dalh stracił wszystkich swoich gromów na krzysiu

Offline

 

#3 2007-06-06 20:15:41

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Reasumując...

tak ale wiele ich nie było bo straty odniósł gromami i niczym więcej a strata 100 wojska byle jakiego to standart tu nieliczą sie aż tak koszty bo ja za to co on robił tych gromów stworzyłem ponad 300 pałek i więcej nimi zdziałałem ja to biore tak pod uwage ale jeśli wolisz inaczej to morzesz zmienic wedle swojego uznania bo masz do tego prawo


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#4 2007-06-06 20:29:55

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Reasumując...

TroleX napisał:

tak ale wiele ich nie było bo straty odniósł gromami i niczym więcej a strata 100 wojska byle jakiego to standart tu nieliczą sie aż tak koszty bo ja za to co on robił tych gromów stworzyłem ponad 300 pałek i więcej nimi zdziałałem ja to biore tak pod uwage ale jeśli wolisz inaczej to morzesz zmienic wedle swojego uznania bo masz do tego prawo

traktuję to jako ekspertyzę i nie będę zmieniał, bo mało jeszcze widziałem. Mogę tylko dodać, że to jak straty odczuwamy zależy od tego jak szybko jesteśmy w stanie stracone wojsko zregenerować, a to jest indywidualne dla każdego gracza

Offline

 

#5 2007-06-06 21:37:19

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: Reasumując...

jak ja bym tak miał to oceniać to w większości było by napisane  ogromne dobra bez żartu jeśli chodzi o ekspertyzę graczy doświadczonych to jest ona tak te straty są niczym a moje są małe sami sie o tym przekonacie i nie rozczulajcie sie jak stracicie 100 lub więcej jednostek bo to tak na prawdę jest nic z tym co będzie potem moje dednięte jednostki to tylko przedsmak dalszych wojen żeby poznać dalsze wrażenia z gry trzeba przetrwać bez woja ich nie doznacie wykraczam teraz od tematu ale aby poznać tak naprawdę na ile was samych stać i co potraficie trzeba mieć dużo wojska szybko zrobionego i dużo go stracić a następnie szybko odbudować ja jestem na tym etapie właśnie przy tym jeszcze starać sie o rozwój  dodatkowo jak widać uczę sie nadal jeśli będziecie sie cackać z tymi wojskami to po długim czasie jak wam ktoś wyrządzi dużą szkodę to że tak powiem gry sie wam odechcę bo pomyślicie "ja [piii ] tydzień grania" w moim przypadku jest tak "heh cwel i tak jutro będę miał ich z powrotem " xD wiem że moje jednostki są tanie ale takich wybrałem i każdy tak mógł ale nie doceniacie tego co macie wasze wojo jest droższe i wolniej sie robi to fakt ale i to idzie zrobić ale wy wolicie iść w produkcje zamiast zrobić wojo i farmić law co prawda sporo farmi ale wojem nie świeci bo on tą liczbę ma stałą już dość sporo i gdyby ich stracił to zmotywował by sie do produkcji ich i sądzę że góra 3 dni by to zajęło to tak dla kontrastu wasze jednostki są skuteczniejsze wykorzystajcie to rzymianie silny atak dobry deff a bohater to istny morderca galowie teraz wam sie półapki wydaja groźną przeszkoda i tak jest ale potem tracą sens bo idzie na atak już tysięczna armia więc 200 złapanych wydaje sie niczym ale ich obrona również może liczyć tyle do naszych galów to kieruję: jak ja grałem galami to były początki mojej gry i tak na prawdę jako nowicjusz daleko sie nie zajdzie bez pomocy  ale zdążyłem i to opatentować i jest to świetna zagrywka na ten etap gry  mianowicie wojo też jest tu potrzebne ale jak skutecznie sie bronić ? właśnie pułapki ale przynajmniej tych 150 najlepiej 200 gdy złapiecie paru cweli a resztę wybijecie można sie spodziewać następnego najazdu ale nie gódźcie sie na oferty surówki bo potem wam ją i tak weźmie to standardowe myślenie takich graczy najlepiej przy powtarzającym sie ataku odczekać 5 minut by ich nie zawrócił wtedy wypuszczamy więźniów i dajemy na naprawę pułapek to trwa chwile bodajże 10 sekund na jedną a następnie dajemy na dobudowanie nowych technika skuteczna ale na tym etapie gry potem już tylko osłabi atak gracza chyba że najeżdża nowicjusz ;p


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pirotechnika.pun.pl www.tirup2010.pun.pl www.lakierowankomotoryzacja.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.lwie-wzgorze.pun.pl