FREEMEN

To były dobre czasy ;)


#1 2007-06-01 20:20:38

TroleX

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

WOJO !!!

koledzy sprawa jest prosta chcemy sie utrzymać popem tego nie zrobimy chcecie cały czas uciekać do innych sojuszy jak niektórzy co nie potrafili sami o siebie zadbać ? nikt tego nie chce w moje mocy i każdego z was leży dobro tego sojuszu i naszych kolegów nie zaprzepa¶ćmy  tego mog± nas nawet przytępić do zera ale b±dĽmy zgran± grup± tak jak do tej pory nasze grono sie powiększyło i wzrosła potrzeba na ochronę nowych i zarówno z ich strony oczekujemy tego samego jeste¶my jednym i nie dajmy się wydrzeć przez innych ! a do tego potrzeba woja pokażmy na co nas stać i dajmy w dupę nawet największym kolosom wiele strat poniosłem ale jaki jest tego rezultat ? jestem poważanym graczem nudz± mnie posty rezoona typu mamy bardzo dobrego weterana TroleX który ma wielk± armie chce zobaczyć listy typu nasz sojusz to jedna wileka zgrana armia która się nikomu nie da !! sam nawet ja sobie nie poradzę i liczę na moich kolegów w sojuszu i oni mog± liczyć na mnie pokażmy na co nas stać i zróbmy wreszcie duże wojo !! KOLEDZY DO BOJU


" Idzie diabeł przez piekło... oj do licha jak ciepło...  wszystkie diabły wyzdychały został tylko jeden mały...
   jeden tylko żył i gorzołke pił "

Offline

 

#2 2007-06-01 20:40:42

rezoon

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-24
Punktów :   

Re: WOJO !!!

Dobrze mówi - dać mu wódki
musi być kto¶ kto Ci da do my¶lenia, bo niedługo cały ¶wiat na Ciebie się rzuci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnymt2.pun.pl www.servers.pun.pl www.gangmw.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.gra--pokemon.pun.pl